Файли для завантаженняНовий магістральний тягач Mercedes-Benz Actros встановлює нові стандарти безпеки та економічності в своєму класі.

В інтер'єрі нового магістрального тягача присутні: цифрова приладова панель Multimedia Cockpit та екрани MirrorCam на передніх стійках, замість зовнішніх дзеркал.

На два 15-дюймових екрани системи MirrorCam передається зображення з двох відеокамер, які розміщуються на місці звичних зовнішніх дзеркал. MirrorCam йдуть у базовому оснащенні, де класичні дзеркала пропонуються вже тільки в якості опції. У процесі руху і виконання поворотів зображення на екранах підлаштовується електронікою так, щоб водій завжди бачив закінчення тягача.

Завдяки активації системи напівавтономного управління Active Drive Assist, новий Actros під час руху може автоматично утримуватись у смузі руху, в тому числі і в плавних поворотах.

Система предикативного круїз-контролю Predictive Powertrain Control (PPC). підлаштовує роботу автоматизованої коробки передач PowerShift 3 не тільки під топографію місцевості, а й під конкретні дорожні умови, включаючи знаки обмеження швидкості. У своїй роботі система використовує як дані GPS, так і докладні електронні карти.

Активний асистент управління (ADA)

ADA значно зменшує водійський стрес і також підвищує безпеку.

ADA об'єднує чотири функції: дві функції комфорту і дві - безпеки.

У дві функції комфорту входять система контролю наближення і нову активну утримування в смузі руху. Actros рухається в своїй смузі, роблячи акцент на вільне ведення та забезпечує поперечний і поздовжній контроль.

Дві функції безпеки - АВА-5 і новий захист виходу зі смуги руху.

Новий Actros може зробити повне аварійне гальмування перед пішоходом.